Вчені записки Університету "КРОК"

Постійне посилання на розділhttps://dspace.krok.edu.ua/handle/krok/282

Відповідно до наказів Міністерства освіти і науки України №886 від 02.07.2020 р. та № 894 від 10 жовтня 2022 р. збірник наукових праць "Вчені записки Університету "КРОК" включено до Переліку наукових фахових видань України, категорія "Б" з економіки (економічні спеціальності - 051 "Економіка", 071 "Облік і оподаткування", 072 "Фінанси, банківська справа та страхування", 073 "Менеджмент", 075 "Маркетинг", 076 "Підприємництво, торгівля та біржова діяльність", 241 "Готельно-ресторанна справа", 281 "Публічне управління та адміністрування", 292 "Міжнародні економічні відносини") та психології (спеціальність – 053 "Психологія"). Збірник розрахований на науковців, аспірантів та практиків, які проводять дослідження сучасних проблем економіки, управління та психології та шляхів їх розв’язання. Періодичність: щоквартально (березень, червень, вересень, грудень). Мови видання: українська та англійська (змішаними мовами).

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Ідентифікація сучасних загроз економічної безпеки українських вишів
    (Університет «КРОК», 2017) Лаптєв, М.С.; Лаптєв, Михайло Сергійович
    У статті проаналізовано сучасні загрози економічної безпеки вищих навчальних закладів. Розглянуто підходи до забезпечення економічної безпеки вітчизняних вищих навчальних закладів в умовах глобалізації світової економіки
  • Ескіз
    Документ
    Вплив факторів внутрішнього середовища на економічну безпеку приватного закладу вищої освіти
    (Університет «КРОК», 2018) Лаптєв, М.С.; Лаптєв, Михайло Сергійович
    У статті розглянуті роль і значення внутрішнього середовища приватного закладу вищої освіти (ЗВО) в забезпеченні його стабільної роботи, розвитку і економічної безпеки в умовах економічної кризи і високого рівня конкуренції на ринку освітніх послуг в Україні. Внутрішнє середовище приватного ЗВО має складну структуру. Вона включає професорсько-викладацький склад, студентів, аспірантів і слухачів, а також персонал структурних підрозділів, які забезпечують навчальний процес і життєдіяльність приватного ЗВО. Внутрішнє середовище також включає будівлі, споруди, аудиторії, лабораторії, технічні засоби навчання, обладнання для проведення наукових досліджень і комп'ютерну техніку. Найважливішою складовою внутрішнього середовища є приміщення для заняття спортом, неформального спілкування та відпочинку студентів і викладачів. У внутрішньому середовищі постійно відбуваються складні процеси, які здіснюють прямий або опосередкований вплив на діяльність приватного ЗВО і стан його економічної безпеки. Слід враховувати, що на відміну від зовнішнього середовища, змінами, що відбуваються у внутрішньому середовищі в тій чи іншій мірі можна управляти. Для цього керівники приватного ЗВО і його структурних підрозділів повинні постійну увагу звертати на моніторинг процесів, що відбуваються у внутрішньому середовищі з метою своєчасного виявлення факторів загроз або формування негативних тенденцій в студентському середовищі, викладацькому складі і навчально-допоміжному персоналі. Це дозволить своєчасно вжити адекватних заходів щодо протидії виявлених факторів загроз і створити умови для забезпечення стабільної роботи і економічної безпеки приватного ЗВО.