Legal Bulletin

Постійне посилання на розділhttps://dspace.krok.edu.ua/handle/krok/365

Збірник наукових праць «Legal Bulletin» є правонаступником видання «Правничий вісник Університету «КРОК», який було засновано у 2006 році (Свідоцтво про державну реєстрацію друкованого засобу масової інформації серія КВ № ІІ237-ІІ7Р від 19.05.2006 р.) а в 2010 року внесено до переліку фахових видань України (Бюлетень ВАК України. – 2010. – № 3. – С. 11; В 2015 році наказом Міністерства освіти і науки України №1328 від 21.12.2015 року). «Правничий вісник Університету «КРОК» внесено до переліку фахових видань, та міжнародних бази даних: Index Copernicus International; Ulrich’s Periodicals Directory, США (international database Ulrich’s Periodicals Directory, USA).

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Тероризм як загроза міжнародної безпеки
    (Університет «КРОК», 2024) Сидор, В.Д.; Прилуцький, С.В.; Іщенко, Ю.І.; Перепадін, К.В.; Сидор, Вікторія Дмитрівна
    У статті аналізується тероризм як негативне небезпечне явище, що становить реальну загрозу міжнародній системі безпеки. Загострення в умовах повномасштабної війни, розв’язаної росією проти України, «страусина політика» ряду держав, що імітують протидію та боротьбу з міжнародним російським тероризмом і злочинні підходи ряду інших держав, що надають різного роду допомогу російському екстремізму у виді продажу товарів подвійного призначення (наприклад радіоелектронних чіпів), які використовуються при виготовленні зброї масового знищення, несуть свої життєво небезпечні кроваві наслідки. Ескалація суспільно-політичних етнічних, релігійних конфліктів і протиріч, змушує усвідомити соціум світу, що дефініція «тероризм» стає дедалі частіше небезпечною на всіх континентах світу. Чисельні напрацювання питань генези, становлення і розвитку та еволюції цього негативного антилюдського явища, вимагає постійної уваги, а також осмислення та розуміння тероризму як негативного явища. Напрацювання і вироблення ефективної протидії та методів боротьби спільного міжнародного характеру вимагає дієвої внутрішньої і зовнішньої політики, спроможності належної, реальної, функціональної, цілеспрямованої дії державного апарату у застосунках протидії тероризму, дієвості суспільно-економічних програм, і широкого спектру заходів, у цілях боротьби з тероризмом.
  • Ескіз
    Документ
    Алгоритми протидії і боротьби з тероризмом
    (Університет «КРОК», 2024) Француз, А.Й.; Сидор, В.Д.; Француз, Анатолій Йосипович; Сидор, Вікторія Дмитрівна
    Актуальність теми обумовлена подіями повномасштабної війни, розв’язаної проти України, що є кровавою проблемою сучасності, для більшості демократичних країн світу. Недоімперіалістична росія, і її сателіти, а також покручі, що допомагають, переслідуючи перш за все власну наживу, не рахуючись нічим, дестабілізують в цілому обстановку на земній планеті. Поступово втягують світову спільноту у третю світову війну, використовуючи її гібридні методи війни, міжнародний тероризм, екстремізм. Це має значні політичні, економічні, моральні наслідки. Наносить руйнівний моральний і психологічний вплив на соціум, забирає життя і здоров’я людей. Знаковою характеристикою сучасного тероризму є значне кількісне зростання злочинів, що виокремлюються своєю цинічністю і жорстокістю. Жертвами терористів найчастіше стають прості люди, і ще найболючіше – діти. Досить небезпечним є те, що терористи все частіше використовують нетрадиційні засоби масового знищення. Ставлячи перед собою завдання нанести значний збиток і розруху, посіяти масову паніку, зневіру серед людей, знищити спокій і безпечне життя. Все частіше динамічно проявляється небезпечна тенденція зрощування тероризму з кримінальною міжнародною злочинністю