Видання Університету

Постійне посилання на розділhttps://dspace.krok.edu.ua/handle/123456789/35

Монографії, підручники, навчальні посібники, методичні вказівки та інші видання Університету КРОК

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 2 з 2
  • Ескіз
    Документ
    Глобальна економіка: парадигми та парадокси розвитку
    (Університет «КРОК», 2017) Рокоча, Віра Володимирівна; Одягайло, Борис Михайлович; Терехов, Віктор Іванович
    У монографії розглядаються проблеми становлення та розвитку теорії глобалістики, зокрема тієї її частини, яка пов’язана зі світовою економікою. На основі аналізу великого масиву теоретичного матеріалу досліджують парадигми та методологія глобальної економіки, розкривається внесок київської школи в сучасну глобалістику. Значна увага приділена виявленню парадоксів розвитку глобальної економіки, поряд з класичними виділено і проаналізовано їх новітні форми.Важливою складовою монографії є дослідження місця України у глобалізованому економічному просторі, аналіз напрямків та подальших тенденцій її розвитку як структурного елемента глобальної економіки. Монографія підготовлена на основі аналізу багатого фактичного і статистичного матеріалу, який аргументує авторські висновки і пропоновані теоретико-методологічні положення. Розрахована на спеціалістів з міжнародних економічних відносин, студентів, аспірантів, усіх, зто цікавиться проблемами розвитку глобальної економіки та методології дослідження.
  • Ескіз
    Документ
    Макроекономічна політика у макроекономічній стабілізації національної економіки
    (Університет «КРОК», 2017) Радіонова, Ірина Федорівна; Алімпієв, Євген Володимирович; Захарова, Ксенія Федорівна; Гарін, Борис Борисович
    Монографія присвячена проблемі внеску макроекономічної політики в забезпечення макроекономічної стабільності. Оскільки українська економіка перманентно перебуває у стані макроекономічної нестабільності, дослідження цієї проблеми набуває особливої актуальності. Автори акцентували увагу на чотирьох аспектах реалізації макроекономічної політики: забезпечення її результативності та дотриманні урядом певних правил регулювання; трансмісії імпульсів від національних регуляторів; макроекономічних наслідках монополізації економіки й особливостях антимонопольного регулювання; макроекономічних результатах деформованого перерозподілу сукупних доходів.