Правничий вісник Університету "КРОК"

Постійне посилання на розділhttps://dspace.krok.edu.ua/handle/krok/2330

ISSN 2312-7686 (print) ISSN 2707-9155 (online) Періодичність: 4 випуски на рік. Статус: журнал є фаховим із юридичних та психологічних наук (Наказ МОН України № 1328 від 21 грудня 2015 року), індексується міжнародними наукометричними базами Index Copernicus та Google Scholar, включений до бази даних Ulrich’s Periodicals Directory (США). Правничий вісник Університету "КРОК" є міжнародним рецензованим науковим фаховим журналом, метою якого є публікація результатів фундаментальних і прикладних досліджень з юриспруденції і психології. Завданнями Правничого вісника Університету «КРОК» є сприяння розвитку вітчизняної та міжнародної науки, розширення науково-дослідницького співробітництва в Україні та в усьому світі, глобальне поширення результатів наукових студій, оприлюднення актуальних наукових результатів, підтримка молодих вчених (докторантів, аспірантів, магістрантів, здобувачів наукових ступенів і вчених звань, тощо), координація фундаментальних і прикладних юридичних та психологічних досліджень, зростання внеску вчених в суспільному житті та політичних реформах, застосування наукових знань заради людського прогресу. Публікації в журналі адресовані професійній аудиторії, науковцям, викладачам та практикам і охоплюють широке коло тематичних напрямків.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 4 з 4
  • Ескіз
    Документ
    Правове регулювання діяльності колекторських компаній в Україні
    (Університет «КРОК», 2012) Двірська, О.В.
    У статті розглянуто проблеми, пов’язані з правовим забезпеченням і регламентацією колекторської діяльності. Досліджено деякі питання історії стягнення прострочених заборгованостей. Проаналізовано напрями колекторських послуг, а також проект закону «Про заборону надання колекторських послуг щодо фізичних осіб-боржників».
  • Ескіз
    Документ
    Медіація - інструмент досудового врегулювання господарських спорів
    (Університет "КРОК", 2012) Двірська, О.В.
    У статті розглянуто проблеми правового забезпечення та регламентації медіації в Україні. Досліджено норми міжнародного права, що регулюють правову регламентацію медіації. Окреслено основні проблеми інституту медіації в Україні
  • Ескіз
    Документ
    Медіація у сфері охорони здоров’я - правові проблеми та перспективи розвитку
    (Університет "КРОК", 2015) Двірська, О.В.
    У даній статті аналізуються основні переваги розгляду медичних спорів за допомогою проведення процедури медіації, визначаються відмінності процедури медіації від судового розгляду, описуються основні принципи процедури медіації. У висновку дається оцінка існуючого положення процедури медіації за медичними спорами в Україні та можливого вектора розвитку даного інституту
  • Ескіз
    Документ
    Методи медичного права
    (Університет «КРОК», 2018) Двірська, О.В.
    У даній статті досліджуються та аналізуються види та специфічні особливості методів правового регулювання та юридичної техніки медичного права. Пропонується класифікація засобів та техніки правового регулювання із застосуванням різних підходів до їхнього поділу на групи.