Правничий вісник Університету "КРОК"

Постійне посилання на розділhttps://dspace.krok.edu.ua/handle/krok/2330

ISSN 2312-7686 (print) ISSN 2707-9155 (online) Періодичність: 4 випуски на рік. Статус: журнал є фаховим із юридичних та психологічних наук (Наказ МОН України № 1328 від 21 грудня 2015 року), індексується міжнародними наукометричними базами Index Copernicus та Google Scholar, включений до бази даних Ulrich’s Periodicals Directory (США). Правничий вісник Університету "КРОК" є міжнародним рецензованим науковим фаховим журналом, метою якого є публікація результатів фундаментальних і прикладних досліджень з юриспруденції і психології. Завданнями Правничого вісника Університету «КРОК» є сприяння розвитку вітчизняної та міжнародної науки, розширення науково-дослідницького співробітництва в Україні та в усьому світі, глобальне поширення результатів наукових студій, оприлюднення актуальних наукових результатів, підтримка молодих вчених (докторантів, аспірантів, магістрантів, здобувачів наукових ступенів і вчених звань, тощо), координація фундаментальних і прикладних юридичних та психологічних досліджень, зростання внеску вчених в суспільному житті та політичних реформах, застосування наукових знань заради людського прогресу. Публікації в журналі адресовані професійній аудиторії, науковцям, викладачам та практикам і охоплюють широке коло тематичних напрямків.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 7 з 7
  • Ескіз
    Документ
    Роль держави в регулюванні корпоративних відносин в Україні
    (Університет «КРОК», 2020) Олійник, О.Б.; Задніпровський, М.С.
    У статті проаналізовано роль держави в регулюванні корпоративного сек тору в Україні. Досліджено сучасний стан державного регулювання корпоративних від носин та на основі отриманих даних запропоновано напрями його вдосконалення. Про аналізовано, який переважно тип управління ринкових відносин у країнах з ринковою еко номікою. Висвітлено актуальні проблеми розвитку корпоративних відносин в Україні. До сліджено, в яких випадках відбувається регулювання корпоративного сектору державою. Автор статті порівнює способи здійснення контролю корпоративних відносин державою в Україні та в інших економічно розвиненіших країнах. Висвітлено характерні риси госпо дарських товариств та досліджено механізм управління корпораціями в Україні. Автор статті висвітлює недоліки механізму державного управління корпоративного сектору в Україні. Досліджено особливості здійснення державного контролю в акціонерних товариствах. Визначено сутність корпоративних прав в Україні. Дається визначення поняття “державного регулювання діяльності акціонерних товариств в Україні”. Авторами статті висвітлено причини негативного впливу на можливості забезпечення регулюючого впливу держави на функціонування і розвиток ринку корпоративного контролю в Україні. Виявлено негативні наслідки невідпрацьованості механізмів стимулювання й контролю за діяльністю відповідальних представників від імені держави за контроль корпоративних відносин в Україні. Авторами статті розглянуто перспективи вдосконалення здійснення державного контролю корпоративних відносин в Україні. Визначено права представників держави в регулюванні корпоративного сектору в Україні. Розглянуто стан та напрями розвитку державного контролю в Україні, визначено необхідність державного регулюван ня діяльності акціонерних товариств, яка пов’язана зі складною структурою управління акціонерного товариства. Авторами статті запропоновано заходи покращення системи державного управління корпоративного сектору в Україні, що полягають у вдосконаленні національного законодавства.
  • Ескіз
    Документ
    Підходи до розуміння права та категорії "суб’єкт права" у ХІХ-ХХ століття
    (Університет «КРОК», 2012) Пундор, Ю.О.
    У статті досліджено розуміння права та категорії «суб’єкт права» з позицій позитивістської, природно-правової та інших непозитивістських концепцій праворозуміння. Проаналізовано розвиток суб’єктів права в соціально-правовій реальності XIX– XX століть, розглянувши людину як правового вільного індивіда, а державу та народ − як провідних субʼєктів права цього періоду.
  • Ескіз
    Документ
    Вивчення кордонів України у ХХ столітті: історико-правовий аспект
    (Університет "КРОК", 2013) Корецький, М.Х.; Вовк , Ю.Є.
    Досліджено історико-правові аспекти процесу становлення кордонів України у XX столітті. Наголошено на необхідності неухильного дотримання принципу непорушності кордонів.
  • Ескіз
    Документ
    Теоретико-правовий аналіз понять "національна безпека" і "державна безпека
    (Університет "КРОК", 2014) Чумак, В.В.; Бернадський, Б.В.
    У статті розглянуто еволюцію поглядів на трактування національної безпеки та державної безпеки. Відповідно до цього аналізуються їх трансформації у постбіполярний період
  • Ескіз
    Документ
    Основні аспекти державного регулювання фармацевтичної діяльності в Україні
    (Університет "КРОК", 2014) Пижов, О.М.
    У статті розглянуто основні аспекти державного регулювання фармацевтичної діяльності у сфері адміністративно-господарських правовідносин. Уперше подано узагальнююче визначення поняття державне регулювання фармацевтичної діяльності як окремого та самостійного виду господарської діяльності. Наведено рекомендації щодо оптимізації правової системи господарського законодавства
  • Ескіз
    Документ
    Поняття фінансово-правової відповідальності як самостійного виду відповідальності
    (Університет "КРОК", 2016) Горєлова, В.Ю.; Горєлова, Вероніка Юріївна
    У статті розглядається поняття фінансово-правової відповідальності як самостійного виду відповідальності. Наголошується на позивному та негативному її аспектах
  • Ескіз
    Документ
    Бікамералізм як основа розвитку демократії в державі
    (Університет «КРОК», 2018) Француз-Яковець, Т.А.; Француз-Яковець, Тетяна Анатоліївна
    У статті розкриваються питання функціонування двопалатної структури парламентів крізь призму розвитку демократії в державі.