Правничий вісник Університету "КРОК"

Постійне посилання на розділhttps://dspace.krok.edu.ua/handle/krok/2330

ISSN 2312-7686 (print) ISSN 2707-9155 (online) Періодичність: 4 випуски на рік. Статус: журнал є фаховим із юридичних та психологічних наук (Наказ МОН України № 1328 від 21 грудня 2015 року), індексується міжнародними наукометричними базами Index Copernicus та Google Scholar, включений до бази даних Ulrich’s Periodicals Directory (США). Правничий вісник Університету "КРОК" є міжнародним рецензованим науковим фаховим журналом, метою якого є публікація результатів фундаментальних і прикладних досліджень з юриспруденції і психології. Завданнями Правничого вісника Університету «КРОК» є сприяння розвитку вітчизняної та міжнародної науки, розширення науково-дослідницького співробітництва в Україні та в усьому світі, глобальне поширення результатів наукових студій, оприлюднення актуальних наукових результатів, підтримка молодих вчених (докторантів, аспірантів, магістрантів, здобувачів наукових ступенів і вчених звань, тощо), координація фундаментальних і прикладних юридичних та психологічних досліджень, зростання внеску вчених в суспільному житті та політичних реформах, застосування наукових знань заради людського прогресу. Публікації в журналі адресовані професійній аудиторії, науковцям, викладачам та практикам і охоплюють широке коло тематичних напрямків.

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 10
  • Ескіз
    Документ
    Адаптація до професійної діяльності: соціально-психологічний аспект
    (Університет «КРОК», 2011) Кондрюкова, В.В.
    У статті розглянуто поняття, практичне значення, ос­­новну мету та завдання адаптації персоналу. Визначено фактори, що впливають на процес її проведення.
  • Ескіз
    Документ
    Когнітивний компонент психологічної готовності до роботи в команді персоналу банківських структур: рівень і чинники розвитку
    (Університет «КРОК», 2012) Карамушка, Л.М.; Філь, О.А.; Блешмудт, П.П.
    У статті проаналізовано рівень розвитку когнітивного компонента психологічної готовності персоналу банківських структур до роботи в команді; взаємозв’язок між рівнем розвитку когнітивного компонента психологічної готовності персоналу до роботи в команді та низкою чинників, що належать до мікрорівня (соціально-демографічні, організаційно-професійні, матеріально-фінансові характеристики персоналу) та мезорівня (розмір організації, рівень розвитку організації, напрям діяльності банку, статус песоналу)
  • Ескіз
    Документ
    Технологія підготовки персоналу банківських структур до роботи в команді
    (Університет "КРОК", 2012) Карамушка, Л.М.; Філь, О.А.; Блешмудт, П.П.
    У статті подано технологію підготовки персоналу банківських структур до роботи в команді у формі авторського тренінгу, розкрито його мету та завдання, структуру, зміст, основні інтерактивні техніки.
  • Ескіз
    Документ
    Психологічні особливості пошуку та підбору персоналу
    (Університет "КРОК", 2012) Дронова, О.С.
    Проблема дослідження ефективного пошуку та підбору персона лу в Україні має невелику історію, впродовж якої накопичено значний обсяг теоретичних та емпіричних знань про закономірності пошуку професіоналів, та розв’язання найбільш загальних кадрових проблем. У психології до даної проблеми зверталися представники прогресивних напрямків з психології праці, представники HR та бізнес-шкіл. У статті представлено наш певний внесок у розробку стратегій та методів найбільш ефективного пошуку спеціалістів. Саме формулю ванню єдиного розуміння щодо особливостей саме української моделі пошуку та підбору персоналу і буде присвячена наша робота.
  • Ескіз
    Документ
    Управління персоналом і роль організаційного психолога в роботі кадрової служби
    (Університет "КРОК", 2013) Дронова, О.С.
    Стаття присвячена проблемі управління персоналом – одній із найбільш актуальних тем сьогодення в управлінській діяльності.
  • Ескіз
    Документ
    Характеристика професійно важливих якостей персоналу оперативного складу розвідувального органу Міністерства оборони України
    (Університет "КРОК", 2013) Шевченко, В.Є.
    У статті розглянуто результати дослідження професійно важливих якостей персоналу оперативного складу розвідувального органу Міністерства оборони України. Сформульовано основні психологічні характеристики діяльності зазначеного контингенту.
  • Ескіз
    Документ
    Психологічний аналіз спеціальної діяльності персоналу оперативних підрозділів розвідувального органу Міністерства оборони України в контексті визначення провідних професійно важливих якостей
    (Університет "КРОК", 2013) Шевченко, В.Є.
    У статті розглянуто результати дослідження професійно важливих якостей персоналу оперативного складу розвідувального органу Міністерства оборони України. Показано, що за своїм змістом діяльність оперативного cпiврoбiтникa різноманітна та багатоаспектна, має евристичний характер і включає реалізацію організаційних, правових, аналітичних, комунікативних дій. Проведене професіографічне дослідження дало змогу сформулювати основні психологічні характеристики діяльності зазначеного контингент
  • Ескіз
    Документ
    Психологічний аналіз діяльності персоналу інформаційно-аналітичного профілю розвідувального органу Міністерства оборони України
    (Університет "КРОК", 2014) Шевченко, В.Є.
    У статті досліджено тенденції процесів трансформації інформаційно-аналітичної роботи в розвідувальних службах України з урахуванням сучасних викликів національній безпеці. Подано результати психологічного аналізу діяльності персоналу інформаційно-аналітичного профілю розвідувального органу Міністерства оборони України.
  • Ескіз
    Документ
    Кадрова безпека підприємства: організаційно-психологічні аспекти
    (Університет "КРОК", 2016) Шевченко, В.Є.; Муханова, О.М.
    Мета роботи полягає в розгляді актуальних аспектів кадрової безпеки організацій як одного зі складників економічного розвитку підприємства; розглянуто ризики і загрози, пов’язані з персоналом, його інтелектуальним потенціалом і трудовими відносинами. Встановлено, що метою кадрової безпеки підприємства є не тільки запобігання та попередження негативних впливів з боку персоналу, а й захист його самого, створення сприятливих робочих умов.
  • Ескіз
    Документ
    Теоретико-методологічні засади професійного психологічного відбору персоналу в міжнародній компанії
    (Університет «КРОК», 2017) Птуха, І.С.
    У статті представлені результати аналізу теоретико-методологічних засад професійного психологічного відбору персоналу міжнародних компаній та визначено, що доцільно використо вувати загально-наукові підходи, за якими в основу вивчення професійно важливих якостей по кладено функціонально динамічну структуру особистості з дослідженням її компонентів на психологічному, професійному, соціальному і функціонально-типологічному рівнях. Встановлено важливість застосування в системі професійного психологічного відбору працівників міжна родних компаній принципів: комплексності й обґрунтованості психодіагностичного інструмен тарію; динамічності, пролонгованості та зміни критеріїв оцінки професійно важливих якос тей; диференційованості й активності з використанням новітніх технологій та результатів емпіричних досліджень. З’ясовано, що роботодавці висувають більш високі вимоги до професійно важливих якостей співробітників міжнародних компаній. Багато міжнародних компаній не в змозі правильно іден тифікувати та прийняти на роботу менеджерів, які відповдають критеріям, що висуваються до них, а саме: високий рівень професіоналізму та успішний досвід міжнародної торговельної діяльності. Це своєю чергою пов’язане з недоліками в організації професійно-психологічного від бору й формування кадрового потенціалу та потребує нових наукових пошуків і підходів.