Навчальні підрозділи Університету

Постійне посилання на розділhttps://dspace.krok.edu.ua/handle/krok/3154

Переглянути

Результати пошуку

Зараз показуємо 1 - 10 з 11
  • Ескіз
    Документ
    Управління змінами в системі економічної безпеки суб’єктів господарської діяльності
    (Університет «КРОК», 2014) Алькема, В.Г.; Кириченко, О.С.; Алькема, Віктор Григорович; Кириченко, Оксана Сергіївна
    У статті проаналізовано та узагальнено поняття управління змінами в системі економічної безпеки, як нового процесу, що застосовується на різних рівнях управління та є невід’ємним елементом в управлінні системою економічної безпеки суб’єктів господарської діяльності
  • Ескіз
    Документ
    Генеза менеджменту: системи процеси, проекти. Т.1
    (Університет «КРОК», 2024) Алькема, Віктор Григорович; Альба, Віктор Олексійович; Близнюкова, Ірина Олександрівна; Віткін, Леонід Михайлович; Генчевська, Вікторія Олегівна; Данченко, Олена Борисівна; Денчик, Оксана Русланівна; Кириченко, Оксана Сергіївна; Круль, Конрад Януш;
    У першому томі монографії колективу кафедри управлінських технологій Університету економіки та права «КРОК» представлено теоретико-методичні аспекти менеджменту логістичної діяльності сучасних організацій; описано теоретичні аспекти управління ризиками в проектах ІТ-аудиту; представлено результати аналізу креативних підходів до управління ІТ –проектами. Ґрунтовно та всебічно висвітлено питання стандартизації систем менеджменту. представлено сучасні технології управління. Досліджено актуальні питання методології інтегрованого управління відхиленнями в проектах; управління ризиками проектів агропромислового комплексу; теоретико-методичні засади протиризикового управління зацікавленими сторонами проектів агропромислового комплексу та аспекти управління розвитком вітчизняних агроформувань. Для здобувачів закладів освіти, слухачів системи перекваліфікації та перепідготовки кадрів, керівників, менеджерів, працівників підприємств, організацій.
  • Ескіз
    Документ
    Прикладні аспекти оцінювання рівня інвестиційного забезпечення інноваційного розвитку промисловості України
    (Університет «КРОК», 2021) Алькема, В.Г.; Кириченко, О.С.; Алькема, Віктор Григорович; Кириченко, Оксана Сергіївна
    У статті досліджено прикладні аспекти оцінювання рівня інвестиційного забезпечення інноваційного розвитку промисловості України Сформовано модель розрахунку Індексу інвестиційного забезпечення інноваційного розвитку промисловості України, за окремими регіонами та загального інтегрального Індексу інвестиційного забезпечення інноваційного розвитку промисловості, що характеризує різні аспекти інноваційної діяльності та перспективи інноваційного розвитку і може застосовуватися із метою оцінки стану інноваційного техніко-технологічного розвитку та інвестиційного забезпечення як окремих регіонів так і України, в цілому. Здійснено формування сукупності кількісних показників інвестиційного забезпечення інноваційного розвитку. Визначено такі показники як: кількість впроваджених нових інноваційних видів продукції; кількість впроваджених нових технологічних процесів; кількість промислових підприємств, що впроваджували інновації; кількість промислових підприємств, що впроваджували інноваційні процеси; кількість промислових підприємств, що впроваджували інноваційні види продукції; обсяг фінансування інноваційної діяльності; обсяг фінансування інноваційної діяльності за рахунок власних коштів підприємств; освоєння виробництва нових машин устаткування; загальний обсяг витрат на придбання нових технологій; обсяг реалізованої інноваційної продукції за регіонами; обсяг реалізованої інноваційної продукції нової для ринку; кількість підприємств, що реалізували інноваційну продукцію за межі України; обсяг реалізованої інноваційної продукції за межі України; кількість промислових підприємств, що реалізували інноваційну продукцію нову для ринку; кількість промислових підприємств, що реалізували інноваційну продукцію; обсяг витрат на придбання машин, обладнання, програмного забезпечення; обсяг витрат на проведення внутрішніх НДР; обсяг інвестицій за регіонами. Всього вісімнадцять показників, що характеризують різні аспекти як інвестиційного та інноваційного забезпечення так і процесів інноваційного розвитку та їх результатів в вигляді обсягів реалізованої інноваційної продукції, реалізованої інноваційної продукції нової для ринку та загальних обсягів інноваційної продукції промисловості, що експортується областями України. Обгрунтовано, що зазначені показники та розроблена модель дають можливість дослідити стан та динаміку змін того чи іншого показника, визначити як окремо так і в їх сукупності стан інноваційного розвитку промисловості кожної із областей України та загалом промисловості України, визначити Індекс інвестиційного забезпечення інноваційного розвитку промисловості кожної із областей України та розрахувати загальний Індекс інвестиційного забезпечення інноваційного розвитку України.
  • Ескіз
    Документ
    Діагностика економічної безпеки підприємства (на матеріалах транспортно-експедиційних підприємств України)
    (Університет «КРОК», 2019) Алькема, Віктор Григорович; Кириченко, Оксана Сергіївна; Пазєєва, Ганна Михайлівна
    У монографії висвітлено науково-обгрунтовані підходи до комплексної діагностики економічної безпеки підприємства, сучасні моделі та інструментарій її вдосконалення із метою системного та комплексного забезпечення економічної безпеки підприємства. Представлено сучасні концепти економічної безпеки підприємства та наукові підходи до оцінювання, досліджено сутність діагностики та її роль в дослідженні економічної безпеки підприємства. Визначено концептуальні засади діагностики як інструменту аналізу економічної безпеки підприємства. Досліджено поняття та зміст функціональних складових та показників в діагностиці економічної безпеки підприємства. Досліджено та узагальнено основні наукові підходи, методи та моделі аналізу та оцінки рівня економічної безпеки підприємства. Оцінено сучасний стан економічної безпеки та здійсненно функціональний аналіз стану та розвитку транспортно-експедиційних підприємств в Україні. Формалізовано та удосконалено модель процесу комплексної діагностики в забезпеченні економічної безпеки транспортно-експедиційних підприємств. Застосовано функціональне моделювання як сучасний інструмент діагностики економічної безпеки підприємства. Монографія розрахована на широке коло науковців, керівників, фахівців, аспірантів та студентів, що вивчають питання комплексної діагностики економічної безпеки підприємства та застосовують моделі та інструменти діагностики економічної безпеки підприємства в практичній діяльності.
  • Ескіз
    Документ
    Економічна безпека інноваційного підприємства
    (Університет «КРОК», 2015) Алькема, Віктор Григорович; Літвін, Наталія Миколаївна; Кириченко, Оксана Сергіївна
    У навчальному посібнику викладено основи економічної безпеки інноваційного підприємства. Розглянуто сутність та основні засади розбудови та функціонування системи економічної безпеки інноваційних підприємств, процес і механізм управління цією системою. Розкрито сутність, основні функції та значимість управління системою економічної безпеки в діяльності сучасного інноваційного підприємства. Курс складається з 10 розділів. Для глибшого засвоєння знань подано контрольні запитання. Для студентів, аспірантів економічних спеціальностей вищих навчальних закладів, фахівців у галузі безпеки підприємств, працівників правоохоронних органів і практичних працівників фінансово-економічної та інноваційної сфери, для власників і керівників комерційних структур, керівників і менеджерів служби безпеки, а також усіх, хто цікавиться проблемами економічної безпеки інноваційних підприємств.
  • Ескіз
    Документ
    Економічна безпека суб’єктів логістичної діяльності
    (Університет «КРОК», 2016) Алькема, Віктор Григорович; Кириченко, Оксана Сергіївна
    У навчальному посібнику викладено найважливіші теми дисципліни «Економічна безпека суб’єктів логістичної діяльності». Навчальний посібник є методичним комплексом та містить теоретичний матеріал, що складається із трьох основних частин, восьми базових розділів. До кожного з викладених розділів наведено методичні матеріали: контрольні та тестові питання для глибшого засвоєння знань, практикум із багатоваріантними задачами, рекомендації з організації поточного контролю знань, рекомендована для самостійної роботи навчальна література. Практичний посібник містить методичні вказівки для вирішення вправ і рішення типових задач. Для студентів вищих навчальних закладів, фахівців-практиків та осіб, що самостійно вивчають дисципліну, а також для всіх, хто цікавиться проблемами економічної безпеки суб’єктів логістичної діяльності.
  • Ескіз
    Документ
    Логістичний консалтинг
    (Університет «КРОК», 2020) Алькема, Віктор Григорович; Кириченко, Оксана Сергіївна; Філатов, Сергій Антонович
    У навчальному посібнику висвітлено теоретичні концептуальні основи логістичного консалтингу: його сутність та значення, основні рівні, завдання і напрями здійснення логістичного консалтингу. Значну увагу приділено мето- дологічним засадам становлення, організації та розвитку логістичних систем, їх структуризації, розглянуто внутрішні та зовнішні чинники впливу на розвиток логістичних систем, зростання ефективності їх функціонування, зростання ролі та значення в загальній системі управління підприємством. Викладено методологічні основи логістичного аудиту, основні етапи та напрями внутрішнього і зовнішнього аудиту логістики. Представлено консультаційно-рекомендаційні складові логістичного консалтингу: розробку стратегії розвитку логістичної діяльності, розвиток логістичних систем, впровадження основних видів логістичних послуг в сфері логістики, питання впровадження аудиту якості логістичних послуг. Для студентів вищих навчальних закладів спеціальності «Логістика», слухачів системи перекваліфікації та перепідготовки кадрів, фахівців служб логістики та усіх, хто цікавиться логістикою
  • Ескіз
    Документ
    Менеджмент організацій. Кн.1.
    (Університет «КРОК», 2023) Алькема, Віктор Григорович; Кириченко, Оксана Сергіївна
    У навчальному посібнику висвітлено теоретичні концептуальні основи менеджменту організацій. Досліджено сутність та концептуальні засади управління організаціями. Детально описано основні концепти моделювання системи управління організацією, а також перспективи та чинники впровадження сучасних моделей системи управління організацією, розкрито аспекти формування структури організації, наукові підходи до формування організаційних структур, їх види та основні етапи розбудови структури організації. Значну увагу приділено питанню та перспективам впровадження організаційного проектування системи управління організацією; напрямам удосконалення управління організацією з впровадженням комплексу адміністративних організаційних дій. Представлено методи та інструменти аналізу та оцінки діяльності організації. розкрито питання ресурсного забезпечення, ресурсного потенціалу його формування та використання; систематизовано чинники формування та розвитку системи забезпечення організації. Розглянуто питання кадрового забезпечення управління кадровими ресурсами організації. Для здобувачів закладів освіти, що навчаються за освітньою програмою «Менеджмент», «Менеджмент організацій», студентів інших освітніх програм, слухачів системи перекваліфікації та перепідготовки кадрів, керівників організацій, підприємств всіх форм власності.
  • Ескіз
    Документ
    Менеджмент закладу охорони здоров’я. Кн.3
    (Університет "КРОК", 2021) Алькема, Віктор Григорович; Сумець, Олександр Михайлович; Кириченко, Оксана Сергіївна
    У навчальному посібнику представлено теоретичні концептуальні основи менеджменту закладів охорони здоров’я за напрямом управління якістю роботи закладу охорони здоров’я, з ґрунтовним розглядом питань розбудови та впровадження системи управління якістю і організації контролю якості надання медичної допомоги в закладах охорони здоров’я. Висвітлено теоретико-методичні основи управління якістю роботи закладу охорони здоров’я, наукові підходи до управління якістю, зовнішні нормативи та стандарти, актуальні аспекти впровадження сучасних підходів до управління якістю та управління ресурсами закладу охорони здоров’я. Значну увагу приділено питанням розбудови систем управління якістю досліджено її складові, ресурсне забезпечення функціонування, плив зовнішніх та внутрішніх факторів, планування та впровадження політики у сфері якості. Розкрито питання впровадження системи управління якістю роботи закладу охорони здоров’я, розробки та впровадження Настанови з якості закладу охорони здоров’я, її структури та складових. Викладено матеріали з питань впровадження локальних та клінічних протоколів, стандартів якості надання медичної допомоги, впровадження внутрішнього аудиту та інформаційного забезпечення контролю якості роботи закладу охорони здоров’я. Для здобувачів закладів освіти, що навчаються за освітньою програмою «Управління закладами охорони здоров’я», слухачів системи перекваліфікації та перепідготовки кадрів, керівників та адміністраторів закладів охорони здоров’я всіх форм власності.
  • Ескіз
    Документ
    Менеджмент закладу охорони здоров’я. Кн.1
    (Університет «КРОК», 2023) Алькема, Віктор Григорович; Сумець, Олександр Михайлович; Кириченко, Оксана Сергіївна
    У навчальному посібнику висвітлено теоретичні концептуальні основи менеджменту закладів охорони здоров’я, що стосуються здійснення планування, впровадження, реалізації управлінських дій на різних рівнях управління. Значну увагу приділено методологічним засадам реформування та впровадження державної політики в сфері охорони здоров’я. Детально описано формування концепції сталого розвитку закладів охорони здоров’я, наведено обґрунтування і впровадження організаційно-економічного механізму розвитку закладів медичної сфери; приділено увагу проектуванню механізму професійно-кадрової та ресурсної оптимізації, впровадженню сучасних підходів до покращення якості надання медичної допомоги і логістичного підходу в медичній сфері та забезпечення діяльності закладів охорони здоров’я. Розкрито питання кадрового забезпечення та організації роботи щодо управління персоналом закладів охорони здоров’я, впровадження системи управління мотивацією персоналу та його адаптації, застосування матеріальних та нематеріальних методів стимулювання медичних працівників. Викладено методологічні основи аналізу та оцінки ефективності діяльності закладів охорони здоров’я. Представлено матеріли з питань інформатизації та цифровізації процесів управління та функціонування закладів охорони здоров’я. Для здобувачів закладів освіти, що навчаються за освітньою програмою «Управління закладами охорони здоров’я», слухачів системи перекваліфікації та перепідготовки кадрів, керівників та адміністраторів закладів охорони здоров’я всіх форм власності.