Економічна стабільність та напрями зміцнення безпеки підприємств в умовах сучасних викликів

Ескіз

Дата

2023

DOI

https://doi.org/10.36818/1562-0905-2023-1-11

item.page.thesis.degree.name

item.page.thesis.degree.level

item.page.thesis.degree.discipline

item.page.thesis.degree.department

item.page.thesis.degree.grantor

item.page.thesis.degree.advisor

item.page.thesis.degree.committeeMember

Назва журналу

Номер ISSN

Назва тому

Видавець

Національна академія наук України; ДУ «Інститут регіональних досліджень імені М. І. Долішнього НАН України».

Анотація

Розкрито основну сутність терміна «економічна стабільність підприємства»,ураховуючи трактування цього поняття в наукових працях учених-економістів. Проведено аналіз економічної стабільності підприємств в умовах сучасних викликів, а саме під час воєнного стану в Україні. Вказано, що, окрім прибутковості, економічна стабільність підприємства залежить від багатьох чинників, які формуються в результаті фінансової стабільності, економічної та фінансової стійкості. Зазначено, що повномасштабне вторгнення російського агресора на територію нашої країни внесло свої корективи в економічну стабільність підприємств. Проаналізовано основні проблеми, які не дають змоги відновлюватися та розвивати бізнес під час війни, та вказано на певні умови, до яких адаптовуються підприємства. Окреслено позитивні моменти, на основі яких економічна активність підприємств поступово відновлюється в окремих галузях. Проведено аналіз на основі результатів аналітичного звіту Програми розвитку ООН в Україні, а також запропоновано напрями зміцнення безпеки підприємств в умовах сучасних викликів.

Опис

Ключові слова

економічна стабільність підприємства, фінансова стабільність, економічна стійкість, фінансова стійкість, прибутковість, економічна безпека, напрями зміцнення безпеки.

Бібліографічний опис

Садура О.Б. Економічна стабільність та напрями зміцнення безпеки підприємств в умовах сучасних викликів /О. Б. Садура, О. М. Правдивець // Регіональна економіка. - 2023. - № 1(107). - С. 110-118. - DOI https://doi.org/10.36818/1562-0905-2023-1-11

item.page.endorsement

item.page.review

item.page.supplemented

item.page.referenced